KONST / Litografier / Färglitografi 8772136
nr 877 2136
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (f. 1932), EA (konstnärens exemplar), signerad, Gubbar i Norrtälje, motivet: 34 x 44
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2014
kl 20:44:57
300 kr
400 kr
400 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö